Leave Your Message
*Name Cannot be empty!
* Enter product details such as size, color,materials etc. and other specific requirements to receive an accurate quote. Cannot be empty

ʻO T7931-T9734 ka pahu inika kūpono me ka inika Pigment no Epson

    Kahi i kumu

    Guangdong, Kina

    ʻAno

    Pahu Inika

    Hiʻona

    Kūlike

    kalakala

    BK,C,M,Y

    Kapa inoa

    Ocinkjet

    mea paʻi kūpono

    EPSON WF5113/WF5623

    Inoa Huahana

    ʻO T7931-T9734 ka pahu inika kūpono me ka inika Pigment a me ka chip no Epson

    ʻAno Hui

    Ke alakaʻi nei i ka hana ʻana ma Kina

    ʻAno maikaʻi

    100% ʻoluʻolu

    ʻAno inika

    Inika Pigment Loko

    Chip

    Chip 100% kūpono a paʻa

    Palapala hōʻoia

    1: 1 Hoʻololi i ka hewa

    Uku manawa

    TT Westerm Union MomeyGram Paypal

    Hoʻopili

    Pahu pahu kuʻuna

     

    Hōʻike huahana

    T7931 inika pahu pahu.jpgT7931.jpgT7931 inika pahu pahu .jpgT7931 inika pahu pahu (1).jpg

    Hōʻike ʻoihana

    ʻO Dongguan Ocbestjet Digital Technology Co., Ltd. kahi mea hoʻolako paʻi paʻi kikohoʻe koʻikoʻi ma Dongguan, Kina. ʻO ka manawa hoʻouna ʻo kā mākou pono nui loa. Ma ke ʻano he mea hana, kūʻai ʻo Ocbestjet i ka nui o nā pahu pahu a me nā inika. Hele mai ʻo DHL a me Fedex i ka hale hana i kēlā me kēia lā e kiʻi i nā waiwai. 3 mau hola i nā awa ʻo Shenzhen a me Guangzhou. He kūpono loa ka ʻeke e hōʻoia i ka palekana o nā waiwai i ka wā o ka lawe ʻana i ka ea a me ke kai. Hiki i kā mākou hana hana ke hiki i ka 5000 lita i kēlā me kēia pule o nā ʻano ink āpau.

    Loaʻa i ka hui ka inoa kūʻokoʻa "OCBESTJET". Nā papahana ʻoihana: ka inika, nā pahu inika, ka ʻōnaehana ink mau, kāleka decryption chip etc. Mākeke ma ka home a ma waho e hoʻolako i kā lākou mau hōʻailona pono'ī, akā e hoʻomaikaʻi hou i ka ʻōnaehana lawelawe, kahi hoʻonohonoho o nā huahana OEM no nā mea kūʻai aku i ka hope o ka hale hana, nā hoa maoli ma mua o ke kūʻai aku, kūʻai aku, ma hope o ke kūʻai aku e hauʻoli me ka hopohopo ʻole. lawelawe.

    hui.webp

    palapala hōʻoia.webp

     

    Nā memo koʻikoʻi

    I ka hoʻohana ʻana i ka pahu ink kūpono T7931-T9734 no Epson, nui nā mea e hoʻomanaʻo ai. ʻO ka mea mua, ʻōlelo ʻia e mālama i ka pahu pahu i kahi maloʻo a maloʻo a pale i ka hoʻolaha ʻana i ka lā. ʻO ka lua, e hōʻoia e hoʻokomo pono i ka pahu pahu e like me ka manual hoʻohana o ka mea paʻi. ʻO ke kolu, e hōʻole i ka hoʻopā ʻana i ka nozzle a i ʻole nā ​​mea pili uila ma ka pahu pahu no ka mea e hōʻino paha kēia i ka pahu pahu.

    ʻO kekahi o nā pono kūʻokoʻa o ka pahu pahu inika T7931-T9734 kūpono no Epson ʻo ia kona ʻaoʻao kiʻekiʻe. Hāʻawi ia i ka waiwai kūʻokoʻa no ke kālā ʻoiai e hāʻawi ana i nā paʻi kiʻekiʻe ma ke kumu kūʻai kūpono. Hoʻohui ʻia, hoʻohana ka pahu pahu i ka ʻīnika kiʻekiʻe e hāʻawi i nā waihoʻoluʻu ʻōlinolino a pololei, kūpono ia no ka paʻi ʻana i nā kiʻi a i ʻole nā ​​kiʻi kiʻi kiʻekiʻe.

    Ke hoʻohālikelike ʻia me nā pahu pahu ʻīnika ʻē aʻe ma ka mākeke, ʻo ka T7931-T9734 ka pahu ink kūpono no Epson ke kū nei no kona hilinaʻi a paʻa. Ua hoʻāʻo ikaika ʻia a ua hōʻoia ʻia e hana maʻalahi me nā mea paʻi Epson.

    Ma ke ʻano holoʻokoʻa, he koho maikaʻi loa ka T7931-T9734 no ka Epson no ka poʻe i manaʻo nui i ka kiʻekiʻe a me ke kūpono. ʻO kāna hana koʻikoʻi a me ka waiwai kiʻekiʻe e lilo ia i mea hoʻokūkū kū i ka mākeke.

     

    pono (2).jpg

    wehewehe2